دریافت فایل با موضوع تحقیق بررسی تطبیقی هنرکاشی کاری در معماری دوره صفویه

در این پست قصد معرفی فایل تحقیق بررسی تطبیقی هنرکاشی کاری در معماری دوره صفویه را داریم با ما همراه باشید.
تحقیق هنر کاشیکاری,مقاله معماری اسلامی,تحقیق مسجد شیخ لطف اله,تحقیق معماری دوره صفویه,تحقیق بررسی تطبیقی هنرکاشی کاری در معماری دوره صفویه,پروژه بررسی تطبیقی هنرکاشی کاری در معماری دوره صفویهدانلود در 9 صفحه در قالب word و قابل ویرایش:

========================================================
تمامی فایل های سیستم، توسط کاربران آن آپلود می شود. اگر در فایلی تخلفی مشاهده کردید و یا مالک پروژه ای بودید که از وجود آن در سایت رضایت نداشتید با ما تماس بگیرید، در اسرع وقت به گزارش شما رسیدگی می شود.
neginfile.ir@gmail.com info@neginfile.ir
========================================================


قسمتهایی کوتاه از متن:

چکیده

از گذشته تا کنون مساجد یکی از بناهای مهم ومحل اجتماع مردم در شهرها بوده اند که از عناصر مهم در معماری اسلامی به شمار میروند به همین دلیل از هنرهای گوناگون بیشماری مانند شیشه کاری،منبت کار ی، کاشیکاری و …. در آراستن آن ها استفاده شده است . کاشیکاری یکی از هنرهای اسلامی است که با طرح ها و رنگ های ترکیبی مختلف اهداف هنر اسلامی را متحقق می نماید و تداعی کننده حس آسمانی و ملکوتی است .استفاده از این هنر را بیش تر در سرزمین ایران در مکان های متبرکه و همچنین ساختمان هایی با معماری اسلامی مشاهده می نماییم.از آن جا که در معماری معاصر شاهد کم رنگ شدن این آرایه هستیم با بازشناسی اهمیت و نقش این هنر در معماری امروز می توان با توجه به عناصر و نحوه به کارگیری کاشیکاری در معماری گذشته و همچنین با توجه به گس تردگی این هنر در دوره های صفویه، بررسی کاشیکاری در دو بنای شاخص مسجد شیخ لطف اله و مسجد امام (شاه) به طریق زیبا و خلاقانه جبران نمود . در پژوهش حاضر با روش تحلیلی -توصیفی ، مطالعات کتابخانه ای، بازدید میدانی و باتکیه بر ادبیات موضوع به بیان مطلب پرداخته شود.استفاده از کاشیکاری به خصوص در بناهای مذهبی باعث القای حالت عرفانی و ملکوتی در روح شخص حاضر در بنا شده و احساس پرستش و نزدیکی بیشتر به خالق را در شخص ایجاد می نماید.
مطالب دیگر:
🔑پرسشنامه تنظیم رفتار ورزشی- 2-BREQ🔑بررسی رب گوجه فرنگی و تکنولوژی و فراوری آن🔑تحقیق و پژوهش،کانسپت و ایده در معماری🔑پاورپوینت بهره وری و مدیریت منابع انسانی در سازمانها،🔑پاورپوینت تصمیم گیری در مدیریت سازمانی🔑پاورپوینت اصول مدیریت در مدیریت منابع انسانی🔑مطالعه تکنولوژی ADSL و بررسی جایگاه آن در ایران🔑نقش حسابداری و حسابرسی اجتماعی و محیطی🔑پروژه عملی حسابداری .حسابداری را با مثال عملی یاد بگیرید (فایل اکسل حسابداری )🔑پاورپوینت اصول سازماندهی در مدیریت سازمانی🔑تشخیص اعداد اول از اعداد دریافت شده🔑بررسی و تحقیق درباره دستگاه پوز (pos)🔑انرژی تابشی و حرارتی در معماری(جزئیات ساختمان)🔑پاور پوینت مدیریت اسناد و فن بایگانی🔑تحقیق و بررسی راهنمای ساخت گلخانه🔑استخدام و گزینش درسازمانها🔑تحقیق سیستم تولید به موقع🔑پاورپوینت مفهوم چشم‌انداز و معماری سبز🔑آموزش پرورش قارچ و هزینه ها و سودها🔑پاورپوینت Six Sigma،شش سیگما